OMS, a.s.

Spoločnosť OMS, a.s. sa už 25 rokov špecializuje na vývoj a výrobu svetelných technológií.

Filozofiou našej spoločnosti je podporovať inovácie, ktoré vedú k vyššiemu výkonu a lepšej kvalite naších produktov, a hlavne k satisfakcii zákazníkov. Naším cieľom je udržať si pozíciu technologického lídra v svetelnom priemyslu a udávať trendy v oblasti dizajnu, vývoja nových technológií a zodpovedného prístupu k životnému prostrediu.

Okrem vlastného oddelenia dizajnu a rozsiahlej výrobnej kapacity, nadštandartného technologického zázemia, disponujeme aj moderným centrom výskumu a vývoja, ktoré nám umožňuje transformovať naše vízie do reality.

Počas posledných rokov sme investovali do vývoja osvetlenia ako nástroja pre prenos dát a komunikáciu medzi elektronickými zariadeniami. Spolu s trendami ako Internet of Things, Smart City alebo Industry 4.0 tak smerujeme k novej ére využitia osvetlenia ako siete a infraštruktúry pre tieto nadchádzajúce technológie.

Pretože elektrotechnika a informačné technológie spolu čoraz viac súvisia, vyvinuli sme sériu IoT platforiem. CitySys pre inteligentné mestá a WorkSys pre inteligentný priemysel. Mnohé iné pripravujeme. Pre viac informácií, prosím navštívte: www.iotsys.io

Účelom je prepojenie akéhokoľvek zariadenia s inými zariadeniami a aplikáciami (väčšinou na báze cloud) s prenosom informácií prostredníctvom internetového prepojenia. Riadenia zariadení je tak možné vykonávať online z akéhokoľvek miesta na svete. Platforma (ako pre Smart City, tak aj pre Smart Industry) integruje viacero aplikácií a je možné ju prispôsobiť podľa potrieb konkrétnej inštalácie. Súčasťou je aj webová aplikácia, ktorá poskytuje ucelené a prehľadné informácie s možnosťou online riadenia. Aplikácia ponúka širokú škálu inteligentných služieb, ktoré je možné kedykoľvek dopĺňať.

Kontaktné údaje:

OMS, a.s.
419, 906 02 Dojč, Slovenská republika

+421 346 940 811
info@oms.sk
www.omslighting.com/