FCC PUBLIC, s.r.o.

FCC PUBLIC s. r. o., vydavateľstvo technickej literatúry, bolo založené v roku 1991 s cieľom zachovať tradíciu úspešných československých odborných časopisov ELEKTROTECHNICKÝ OBZOR (zal. 1910) a ELEKTROTECHNIK (zal. 1946) zlúčením obidvoch titulov do nového časopisu ELEKTRO.

„Pokračujeme v diele tých, ktorí boli prví!“.

FCC PUBLIC teraz vydáva odborné časopisy ELEKTRO a SVĚTLO a knižné tituly pojednávajúce o témach elektrotechniky, osvetľovania, alternatívnej energetiky, managementu apod., usporiada konferencie a odborné semináre. Vydávané tituly sú distribuované v Českej republike ako aj v Slovenskej republike.
Webové stránky vydavateľstva (www.odbornecasopisy.cz) ponúkajú nielen informácie z prvej ruky, ale i elektronické verzie tlačených časopisov a tematických speciálov – prístupných každému, kdekoľvek a z hoci akého komunikačného zariadenia. Na Internete zaberajú poprednú pozíciu v návštevnosti a hodnotení medzi stránkami podobne zameraných médií. Priestor v odborných časopisoch aj na webovej stránke je okrem bežnej náplne k dispozícii tiež k prezentáciám firiem a ako voľná tribúna pre odborné diskusie, ako aj k oznamovaniu správ profesijných spoločenstiev a združení.

Kontaktné údaje:

FCC PUBLIC, s.r.o.
Pod Vodárenskou věží 4, 190 00 Praha 9, Česká republika

+420 286 583 011
public@fccgroup.cz
www.odbornecasopisy.cz