2J Antennas, s.r.o.

2J s.r.o.2J Antennas, s.r.o. je spoločnosť s vedúcim postavením na trhu dizajnu a výroby antén; vyvíjame rôznorodé produkty, vrátane zákazkových projektov pre vysoko profilované spoločnosti ako sú Porsche a Sagem. Naše antény sú určené pre automobilový priemysel, M2M, pevné a zabudované aplikácie, ako novinku ponúkame antény pre námornictvo a armádu. Okrem anténových riešení ponúkame aj komplety RF konektorov a káblov.

Náš certifikát riadenia kvality ISO/TS16949:2009 zabezpečuje najvyššiu kvalitu produkcie a zákazníkom poskytuje istotu plnenia našich záväzkov. V súčasnosti 2J dodáva antény na trhy po celom svete, pričom významných zákazníkov má na všetkých kontinentoch. Naša európska centrála má k dispozícii vedomosti a technické zdroje potrebné pre našu nezávislosť, vrátane dielne na výrobu plastov vstrekovaním do foriem, schopnosti výberu a inštalácie SMD, či návrhu a výroby produktov. Naše testovacie zariadenia sme posilnili sprevádzkovaním novej bezdozvukovej komory do 6GHz.
Všetky naše produkty sa vyrábajú v súlade so smernicami RoHS a REACH a podliehajú rade environmentálnych testov, vrátane ochrany proti vniknutiu, vibrácií a nárazov. Všetky naše antény nesú značku CE.

Kontaktné údaje:

2J Antennas, s.r.o.
Štefániková 61, 085 01 Bardejov

+421 (0)54 488 01 30
eva@2j-antennae.com
www.2j-antennae.com