3. ročník Elektrotechnickej konferencie ELKON 2018

Hlavná téma: spolupráca v priemysle a  portál spolupracuj.me

Termín: 18.-19. október 2018 | Hotel The Grand Vígľaš ****


"Spoluprácou môžeme dosiahnuť takú pridanú hodnotu, akú samotnou prácou nedokážeme."


 

V týchto dňoch prebieha tvorba portálu na podporu podnikania slovenských priemyselných firiem. Naša myšlienka je komplexná a zároveň jednoduchá. Slovenské (neskôr V4) podniky budú môcť na portáli ponúkať či hľadať možnosti spolupráce.

Vytvárame pomyselný uzol, cez ktorý budete môcť ponúkať svoje produkty a služby, nájsť obchodného partnera či odberateľa, zákazníka, priestor pre ďalší rast Vašej firmy alebo spoluprácu s konkrétnymi katedrami technických univerzít. Portál vám tiež umožní riešiť praktické problémy, napríklad s dodávkami materiálu, služieb, aplikovanými a praktickými výrobnými problémami i mnohé ďalšie.

Webový portál bude fungovať ako virtuálna zasadačka, do ktorej môže vstúpiť ktorýkoľvek podnikateľ a rokovať s partnerom, ktorý ho zaujme svojou ponukou a naopak. Cieľom je zjednodušiť firmám hľadanie nových príležitostí a riešenie každodenných problémov. 

Výhody využívania portálu pre Vaše podnikanie:

  1. Bezplatný prístup a vytvorenie profilu firmy s neobmedzeným počtom firemných užívateľov a publikovaných ponúk/dopytov.
  2. Umelá inteligencia vo vyhľadávaní a prepracovaný systém spájania ponuky s dopytom.
  3. Jednoduchý nástroj, ktorý Vám ušetrí čas pri riešení každodenných podnikateľských výziev.

Myšlienka portálu nemôže fungovať bez obsahu

Pomohlo by nám, ak by ste už teraz poskytli svoje ponuky a dopyty, ktoré zverejníme na portáli v čase konania konferencie ELKON v dňoch 18. – 19. 10. 2018, keď portál prvýkrát oficiálne predstavíme podnikateľom i médiám. Cieľom je ukázať v riadnej prevádzke všetky jeho funkcionality. Urobiť tak môžete prostredníctvom priloženého excelu (tu), v ktorom nájdete vzorové príklady, ako i priestor na vyplnenie Vašich reálnych ponúk či dopytov a informácií pre vytvorenie firemného profilu. Ponuky a dopyty by mali byť platné aj v čase konania konferencie. Ak by ste mali akékoľvek otázky k jednotlivým kolónkam, sme plne k dispozícii.

Vyplnený dotazník (excel) nám prosím zašlite na email zep@zep.sk.

Vopred veľmi pekne ďakujeme za Vaše odpovede, prípadne ďalšie postrehy a tešíme sa na Vašu účasť.

HLAVNÍ PARTNERI:

PARTNERI:

 

Program