NOVINKA!  - kliknite a zistite viac


Čo je to SPONA?

Spoločný nákup automobilov zastrešený pod hlavičkou ZEP SR.


Prečo?

Autá, či už úžitkové, referentské, obchodnícke a iné, využíva každá firma ako spotrebný materiál a základný nástroj k zabezpečeniu činnosti. Ako člen ZEP SR máte možnosť kúpiť autá už od jedného kusu za výhodné fleetové ceny. Podmienky sme vybavili za Vás!


Ako to funguje?

Pre členov priebežne dojednávame zľavy na jednotlivé značky áut, ktoré po vyrokovaní podmienok zverejníme prostredníctvom mailu s doplňujúcimi informáciami o výške zliav, dobe platnosti ponuky a kontaktom na predajcu, u ktorého je možné zľavu uplatniť.


Koľko Vás to bude stáť?

Nič naviac, ide o službu poskytovanú pre členov. Zľava Vám bude uplatnená automaticky po kontaktovaní predajcu a uvedení informácie, že ste členskou firmou ZEP SR.


Pridaná hodnota.

Spolu s nákupom nového auta cez SPONA môžete využiť i službu monitoringu vozidla za uplatnenia exkluzívnych podmienok poskytnutých pre členov ZEP SR. Informácie o službe Automonitor nájdete TU.

Službu Automonitor Vám sprístupní a viac informácií poskytne členská firma InfoCar a. s., kontakt: hanik@infocar.sk,  0911 890 133. Limitovaná ponuka pre členov ZEP SR zahŕňa:

• zariadenie pre 1 automobil: 60 € bez DPH

• mesačný prevádzkový poplatok: 6,90 € bez DPH

Limitovaná séria pre členov ZEP SR vznikla na základe spolupráce troch členských firiem: Andis, Infocar a RMC.


 


Ak máte viac otázok, radi Vám ich zodpovieme. Neváhajte nás kontaktovať na zep@zep.sk alebo na telefónnom čísle +421 918 651 440.


MATERIÁLY NA STIAHNUTIE

FAQ - Často kladené otázky

SPONA Renault - Prehľad áut
SPONA Renault - Ponuka áut

SPONA Ford - ponuka áut

 

 

Postup:

  1. Vyberte si model z ponuky.
  2. Pre vypracovanie individualizovanej ponuky s výbavou podľa požiadaviek sa ozvite na kontakt uvedený pri poskytovateľovi zľavy.
  3. Uveďte, že ste členom ZEP SR.
  4. Komunikácia prebieha priamo medzi firmou a predajcom, ZEP SR do týchto vzťahov vstupuje iba v prípade potreby asistencie.

SPONA je odozvou na potreby členskej základne. Pri nákupe áut šetrí čas aj peniaze

Prvou zo spoločností, ktorá sa rozhodla takýmto spôsobom znížiť náklady pri nákupe áut je AutoSave, s.r.o. „Keď vznikne idea, vždy sa musia nájsť blázni, ktorí ju na úvod podporia. Je to úcta a rešpekt k ľudom, ktorí sa na tomto projekte podieľali. SPONA je vydarenou odozvou na potreby členskej základne,“ povedal konateľ spoločnosti Norbert Šatan pri prevzatí štvrtého vozidla značky Renault v predajni Auto Lamač Plus, spol. s r.o. v Bratislave.

 

Celú tlačovú správu si môžete prečítať TU.