LB SERVIS SK s.r.o.

LB SERVIS SK, s.r.o.Spoločnosť LB SERVIS je najväčším predajcom a servisným garantom registračných pokladníc v rámci Bratislavského, Trnavského a Nitrianskeho kraja. Okrem toho sa počas celej svojej 14-ročnej histórie venuje predaju a servisu mobilných telefónov. V segmente registračných pokladníc je jedným z najdôležitejších firiem v rámci celého Slovenska. Po dosiahnutí tejto méty začala postupne rozširovať portfólio svojej činnosti.

Dnes sa už okrem toho zaoberá:
- predajom špecializovaných vysoko odolných, prakticky nezničiteľných boxov, vhodných na ochranu dôležitých dokumentov, šperkov, alebo elektronických výrobkov (Defend Box),
- predajom dochádzkových systémov,
- renováciou a vynovením rôznych elektronických zariadení (Refurbishment).

Novinkou v rámci ponuky firmy LB SERVIS je predaj a poradenstvo s absolútnou novinkou na slovenskom trhu - inteligentnou fóliou. Inteligentná fólia (alebo aj inteligentné sklo) je špeciálne vyvinutý film, ktorý sa jednoduchým spôsobom lepí na sklenené plochy a pomocou elektrického prúdu mení svoj vzhľad z nepriehľadného (ľadovo matného) na priehľadný. Prepínanie medzi týmito dvomi stavmi je možné pohodlne dosiahnuť stlačením ovládača, alebo použitím jednoduchej mobilnej aplikácie. Fólia sa skladá z tekutého kryštalického polyméru a mení svoj vzhľad vždy, keď je aktivovaný elektrický prúd. V ponuke je viacero farebných vyhotovení (biela, bledý odtieň ružovej, modrej, zelenej či žltej farby).

V priebehu okamihu je možné dosiahnuť v akomkoľvek sklenenom priestore, zasadacej miestnosti, predajni, alebo akejkoľvek privátnej zóne absolútne súkromie a „neviditeľnosť“. Biela plocha, ktorá sa dosiahne vypnutím inteligentnej fólie, ale nezabezpečuje len súkromie, môže slúžiť ako projekčná plocha s využitím prednej aj zadnej projekcie v HD kvalite. Vďaka tejto unikátnej vlastnosti je možné ju využívať na premietanie reklamných či iných spotov – a to smerom do interiéru, ale aj na ulicu. Aplikovaním inteligentnej fólie napríklad na vitrínu predajne sa ľahko dosiahne efekt atraktívneho reklamného nosiča, ktorý dokáže zaujať okoloidúcich.

Kontaktné údaje:

LB SERVIS SK s.r.o.
Kašmírska 17, 821 04 Bratislava

+421 (0)2 625 21 111
sibillova@LBSERVIS.sk
www.LBSERVIS.sk