GEBRÜDER WEISS, s.r.o.

Gebrüder Weiss s.r.o. Transport a logistikaNa Slovenskom trhu ponúka spoločnosť Gebrüder Weiss svojim zákazníkom široko rozvetvenú ponuku prepravných a logistických služieb pre domácu a celosvetovú výmenu tovaru.
Spoločnosť Gebrüder Weiss Slovensko je dcérskou spoločnosťou koncernu Gebrüder Weiss, so sídlom v rakúskom Lauterachu a na Slovensku bola založená v roku 1993 a aktuálne zamestnáva v piatich pobočkách (Bratislava, Senec, Bytča, Zvolen a Petrovany) viac ako 160 zamestnancov. Popri 24-h distribúcii a logistike ponúka Gebrüder Weiss už od roku 1995 medzinárodné zberné a celovozové prepravy zo Slovenska a na Slovensko. Obrat spoločnosti dosiahol v roku 2011 predbežne 34,6 mil. eur. Jej obchodné oblasti sa rozdeľujú na vnútroštátne a medzinárodné pozemné prepravy, individuálne logistické riešenia až do úrovne dodávateľských reťazcov – supply chain management, poradenstvo, IT ako aj letecké a námorné prepravy a colnú deklaráciu.

Spoločným cieľom pracovníkov je poskytnúť každému zákazníkovi také prepravné a logistické riešenie, ktoré bude pre neho čo najefektívnejšie. Zárukou kvality pre zákazníkov spoločnosti Gebrüder Weiss je certifikát ISO 9001:2000, ktorý spoločnosť získala v roku 1996.

Spoločnosť Gebrüder Weiss otvorila v apríli 2010 v Senci nové moderné logistické centrum, ktoré zodpovedá najnovším technickým štandardom. Tento objekt je ako prvý v GW koncerne vybavený moderným zásielkovým vyhľadávacím systémom. To znamená pre zákazníkov ešte vyššiu kvalitu servisu v celom prepravnom reťazci.  Aj pri bezpečnosti sú použité najnovšie technológie, kde okrem iného 85 kamier a moderný alarmový systém garantujú najvyššiu bezpečnostnú úroveň. Toto má zvýrazniť aj TAPA-cetrifikát, ktorý spoločnosť získala v roku 2010.

Kontaktné údaje:

GEBRÜDER WEISS, s.r.o. Transport a logistika
Diaľničná cesta 20, 903 01 Senec

+421 (0)2 330 66 510
gw.slovakia@gw-world.com
www.gw-world.sk