Generálny partner:

SAT Systémy automatizačnej techniky, spol. s r.o.

 

Partneri podujatia:

STAŇTE SA PARTNEROM PLESU!

Ponuka partnerstiev

 

Hotel DoubleTree by Hilton | Bratislava

20.1.2018

 

VSTUPENKY UŽ V PREDAJI!

Rezervácie: Simona Prílesanová | 0950 528 231 | prilesanova@zep.sk

 

Vážené dámy,
Vážení páni,

dovoľte mi, aby som vás osobne pozval na 4. Ples Zväzu elektrotechnického priemyslu SR s podtitulom Večer elektrotechnikov, energetikov a informatikov, ktorý organizuje ZEP SR, ako najväčšia a reprezentatívna zamestnávateľská organizácia v slovenskom elektrotechnickom priemysle. Spoluorganizátorom podujatia je Fakulta elektrotechniky a informatiky Slovenskej technickej univerzity v Bratislave.

Ples je slávnostným, networkingovým podujatím určeným majiteľom a riaditeľom priemyselných firiem a ich zákazníkom. Medzi pozvanými hosťami budú taktiež významní predstavitelia štátnej a verejnej správy, ako aj prezidenti najvýznamnejších priemyselných a zamestnávateľských zväzov.

Štvrtý ročník plesu sa uskutoční 20. januára 2018, opäť v priestoroch hotela DoubleTree by Hilton v Bratislave so slávnostným otvorením o 19:00 hod.

I tento rok pre vás pripravujeme bohatý program. Ples otvoríme predstavením pomalej akrobacie. Úvodné predtancovanie zabezpečí Karloveské tanečné centrum. Večerom bude moderátorsky sprevádzať Maroš Kramár. Tanečnými kolami vás prevedie známa slovenská plesová kapela Happyband orchestra, ktorú vystrieda video DJ Miro. Pre tých z vás, ktorí sa budú chcieť na chvíľu vymaniť z tanečných tónov, budú pripravené pokojné priestory doplnené hotelovým barom.

Pripravujeme pre Vás podujatie na vysokej úrovni, na ktorom sa môžete zabaviť so svojimi kolegami či obchodnými partnermi. Na plese očakávame 250 - 300 účastníkov, významných predstaviteľov z podnikateľského prostredia. V tejto súvislosti si Vám dovoľujeme ponúknuť i možnosť podporiť toto podujatie a stať sa tak jeho partnerom.

Viac informácii vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0950 528 231 alebo e-mailom na zep@zep.sk.

Verím, že nadchádzajúci 4. ročník plesu bude pre Vás spoločenským a networkingovým podujatím, v ktorom sa snúbi kultúrny zážitok s eleganciou a dobrou zábavou.

Teším sa na stretnutie s Vami,

Mgr. Andrej Lasz
generálny sekretár ZEP SR

 

VSTUPENKY UŽ V PREDAJI!

Rezervácie: Simona Prílesanová | 0950 528 231 | prilesanova@zep.sk

VSTUPENKY UŽ V PREDAJI!

Rezervácie: Simona Prílesanová | 0950 528 231 | prilesanova@zep.sk

 

 

 

 

Organizátor podujatia:

 

Spoluorganizátor: