Podujatie organizujú:


 

Srdečne Vás pozývame na 3. Ples Zväzu elektrotechnického priemyslu SR s podtitulom Večer elektrotechnikov, energetikov a informatikov, ktorý sa bude konať 14. januára 2017 v hoteli DoubleTree by Hilton v Bratislave.
Podujatie organizujeme v spolupráci s Fakultou elektrotechniky a informatiky Slovenskej technickej univerzity Bratislava.

 

Ples je slávnostným networkingovým podujatím určeným majiteľom a riaditeľom elektrotechnických, energetických a IT firiem a ich zákazníkom. Medzi pozvanými hosťami budú taktiež významní predstavitelia štátnej a verejnej správy, ako aj prezidenti najvýznamnejších priemyselných a zamestnávateľských zväzov.

 

O výnimočný zážitok sa taktiež postará umelecká skupina ILUSIAS z Prahy (známa z TV súťaže Slovensko má talent), ktorá účastníkom plesu predvedie jedinečnú UW show pod názvom Cesta okolo sveta.
Svetelná show začína v Európe a prevedie Vás cez Áziu, Ameriku, Afriku až do Austrálie, odkiaľ sa vráti späť do srdca starého kontinentu.

ilusias2

 

Veríme, že aj nadchádzajúci 3. ročník plesu bude pre Vás spoločenským networkingovým podujatím, v ktorom sa snúbi kultúrny zážitok s eleganciou a dobrou zábavou.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

 

 

Generálni partneri:

Hlavní partneri:

Partneri:

Mediálni partneri: